| | Sitemap | EN | MK
Qendra për informim

Keni ide tė shkėlqyer? Dėshiroi mbrojtje a nuk dini se si? Ideja inovative ka vlere sa nje pasuri prej ari, por ndoshta dikush e ka mbrojtur para jush ?

  • Ju duhen informata tė pėrgjithshme pėr patenta,marka tregėtare,dizenjo industriale?
  • Ju duhet kėshillė se si tė aplikoni pėr patent,marka tregėtare dhe dizenjo industriale?
  • Ju duhet ndihmė si tė plotsėsoni njė kėrkesė pėr patentė,marka trgėtare dhe dizenjo industriale?

Na kontaktoni ne telefonin  +389 2 3103 601 prej te Hėnės-Premten, 09:00-16:30 ose na dėrgoni porosi nė email adresė. Pėr mė shumė informata pėr kontaktet tona hapeni faqen tonė tė kontaktit.

KĖRKONI NĖ BAZAT TONA

Baza pėr patenta, marka tregėtare dhe dizenjo industriale u jep qasje pa pagesė tė informacioneve me karakter publik pėr tė drejtat e pronės industriale nė RM.

 

Publikuar më 02.09.2013